Aktuality

Děkuji za poslední seminář AVP (září 2019)!

  Stále se ještě vznáším na růžovém obláčku. Kromě toho, že jsem se na to divadlo MEDA neskutečně, a opatrně, těšila, jsem po skončení ani neměla chuť na nikoho mluvit a jen si to „dožít“. A z toho, co jsem viděla u ostatních, když jsme se sešly před mlýny k odchodu, ostatní na tom byly podobně. Ani jsme nechtěly jít spát, na terase internátu je krásný výhled a hodilo se to, mluvily jsme zase o představení, o Tatianě, jaká byla všestranná, jak odpozorovanou měla paní Mládkovou a její jasné rysy každého toho věku. A ráno jsme se potkávaly v koupelně a ověřovaly si, že se nám o tom i zdálo, a stále jsme zážitku plné!

   Za mně vzkaz pro paní Dykovou: věřila jsem jí už na tom plakátě, že se dívám na paní Mládkovou. A to samé při představení. Genius loci toho místa tedy přispěl velkou silou ve scénách ke konci představení. I slza mi ukápla. Všichni herci byli báječní a já jsem nastartovaná si přečíst knižní předlohu. A paní Medu, tuhle silnou ženskou, předávat dál, i těm našim děckám, aby věděly. Aby byly připravené vidět lidi, kteří něco dokážou. I s tím, že při kácení lesa lítají třísky. A abychom všichni ocenili ty lidi pro to, co dokázali a odpustili jim ty třísky, které mohou moc bolet.

   Díky za dobití baterek před skutečným startem školního roku. Na výspě republiky se nemáme špatně, ale tohle tam celý rok nezažiju :). A to bych mohla psát i o paní Jiřičné, výstavách, workshopu. Prostě to děláte dobře, děkuju!

 Šárka Haplová